Aktuāli

Rynair jaunā rokas bagāžas pārvadāšanas politika
18.12.2017

No 2018.gada 15.janvāra Ryanair maina rokas bagāžas pārvadāšanas politiku pasažieriem, kuri nav iegādājušies prioritātes iekāpšanas pakalpojumu. 

 

No 2018.gada 15.janvāra, kā līdz šim, jūs varēsiet ņemt līdzi vienu mazo somu, kuras izmēri nepārsniedz 35 cm x 20 cm x 20 cm un kuru var ievietot zem priekšā esošā krēsla (rokas somu vai portatīvā datora somu), un vienu kabīnes somu, kuras izmēri nepārsniedz 55 cm x 40 cm x 20 cm un svars nav lielāks par 10 kg. 

 

Tomēr pasažieriem, kuri nav iegādājušies prioritātes iekāpšanas pakalpojumu vai Plus/Flexi Plus biļeti, lidmašīnas kabīnē būs atļauts ņemt tikai mazo somu, bet kabīnes somu pie iekāpšanas vārtiem bezmaksas būs jānodod pārvadāšanai bagāžas nodaļā. 

 

Katram pasažierim ir iespēja nopirkt 3 nododamās bagāžas vienības, kuru svars individuāli nepārsniedz 20 kg. Pasažieri, kas iekļauti vienā rezervācijā un tiek piereģistrēti kopā, var apvienot atļauto nododamo bagāžu, lai kopējais svars nepārsniegtu aviokompānijas noteiktos lielumus. Piemēram, vienam pasažierim var būt 25 kg un citam pasažierim - 15 kg smaga soma. Katras individuālās nododamās bagāžas vienība nevar būt smagāka par 32 kg un tās izmēri nevar pārsniegt 81 cm x 119 cm x 119 cm.

Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.