Aktuāli

Lojalitātes programma: uzkrājiet atlaidi nākotnes ceļojumiem
05.07.2018
Mēs esam priecīgi pazinot par lojalitātes programmas uzsākšanu pastāvīgajiem klientiem. Iegādājoties ceļojumus mūsu interneta vietnē, 2% no pasūtījuma summas tiks uzkrāti un var tikt izmantoti kā atlaide turpmākajiem braucieniem. 
 
Lojalitātes programmas nosacījumi:
  1. Uzkrājums tiek veidots kopējai pasūtījuma summai, ja tā ir vienāda vai ir lielāka par 100 EUR, ņemot vērā zemāk aprakstītos ierobežojumus un nosacījumus. 
  2. Uzkrātās atlaides derīguma termiņš: līdz 50 EUR - 12 mēneši, no 51 EUR līdz 100 EUR – 18 mēneši, no 101 līdz 200 EUR – 2 gadi, virs 201 EUR – 3 gadi. 
  3. Derīguma termiņš tiek skaitīts no uzkrājuma veidošanas brīža un tiek pagarināts brīdī, kad tiek izmantoti vismaz 50% no uzkrājuma vērtības. Pēc derīguma termiņa beigām uzkrājums tiek zaudēts pilnā apmērā. 
  4. Programma ir spēkā attiecībā uz kompleksajiem tūrisma braucieniem un viesnīcu rezervēšanu ar Aģentūras starpniecību. Ceļojuma apdrošināšana tiek ņemta vērā, ja tā tiek iegādāta kopā ar šajā punktā minētajiem pakalpojumiem. 
  5. Programma nav spēkā attiecībā uz šādiem individuālajiem pakalpojumiem: aviobiļešu iegāde, viesnīcu rezervēšana, izmantojot tiešsaistes servisu (t.i., Booking.com vai HRS.com), ceļojumu apdrošināšana un citi trešo pušu pakalpojumi.  
  6. Uzkrātā atlaide var tikt izmantota turpmākajiem braucieniem, kas pasūtīti ar Aģentūras starpniecību, pilnībā vai daļēji, vienā vai vairākās summās, bet tikai līdz atlaides derīguma termiņa beigām. 
  7. Pēc pieprasījuma Aģentūra izveido un nosūta Jums individuālo promo kodu par summu, kas nav lielāka par uzkrātās atlaides summu. 
  8. Uzkrājums tiek anulēts ceļojuma atcelšanas gadījumā proporcionāli Jums atmaksāto naudas līdzekļu apmēram. 

 

Aģentūra patur tiesības piemērot labākos individuālos nosacījumus veiktajiem pasūtījumiem, piedāvājums par kuriem tiem nosūtīts kopā ar līgumu. Pārējos gadījumos spēkā ir augstāk minētie nosacījumi. 

Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.