Aktuāli

Jaunā tūrisma pakalpojumu direktīva
22.06.2018

2018.gada 1.jūlijā stājas spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes 2015. gada 25. novembra direktīva (ES) 2015/2302 par kompleksiem un saistītiem ceļojumu pakalpojumiem, kas transponēta Latvijas Republikas nacionālajā likumdošanā. 


Izmaiņu kopsavilkums

Jaunā direktīva regulēs ne tikai kompleksos tūrisma pakalpojumus kā iepriekš, bet arī saistītos tūrisma pakalpojumus, attiecībā uz kuriem to sniedzējiem jānodrošina aizsardzība saistību neizpildes gadījumiem bankas garantijas vai apdrošināšanas veidā. Turklāt, tiek precizētas un paplašinātas ceļotāju tiesības. Plašāka informācija par Direktīvā (ES) 2015/2302 paredzētajām pamattiesībām saistībā ar komplesajiem tūrisma pakalpojumiem.


Aģentūras piedāvātie pakalpojumi

Aģentūra savās tīmekļa vietnēs piedāvā kompleksos tūrisma pakalpojumus un individuālos tūrisma pakalpojumus. Aģentūra nepiedāvā saistītos tūrisma pakalpojumus. Norāde par piedāvāto pakalpojumu veidu tiks sniegta katra produkta apraksta sadaļā “Informācija”. 


Par piedāvāto komplekso tūrisma pakalpojumu organizāciju un aizsardzības nodrošināšanu saskaņā ar Direktīvu (ES) 2015/2302 ir atbildīgi produkta apraksta sadaļā “Informācija” paziņotie tūrisma operatori. 


Piedāvātie individuālie tūrisma pakalpojumi un to kombinācijas ir ārpus Direktīvas (ES) 2015/2302 un neparedz tajā paredzēto aizsardzību. Šajā gadījumā paziņotā vairāku pakalpojumu cena ir indikatīva (var nebūt aktuāla), nav saistoša un tiek norādīta vienīgi Jūsu ērtībām, lai Jūs varētu plānot savu ceļojuma budžetu. Lūdzam ņemt vērā, ka individuālo pakalpojumu piedāvājumu gadījumā katra nākamā pakalpojuma rezervācija ar Aģentūras starpniecību būs iespējama ne ātrāk par 24 stundām kopš iepriekšējā pakalpojuma rezervācijas. 

 

Ja jūs izvēlēsieties un samaksājat par vienu ceļojuma pakalpojumu, jūs nevarēsiet izmantot tiesības, kas attiecas uz kompleksajiem vai saistītajiem tūrisma pakalpojumiem saskaņā ar Direktīvu (ES) 2015/2302. Tādēļ mēs būsim atbildīgi par maksājumu veikšanu pakalpojumu sniedzējam, par apstiprinājuma saņemšanu un derīgu pakalpojuma dokumentu sniegšanu. Mēs nebūsim atbildīgi par individuālo ceļojumu pakalpojumu pienācīgu izpildi. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju.

Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.