Aktuāli

Ryanair plāno atklāt jaunus lidojumu virzienus no Lietuvas
17.08.2021

Rudenī no Viļņas un Kauņas lidostām būs pieejami deviņi jauni tiešo lidojumu virzieni. Ryanair apkalpos divus jaunus maršrutus no Viļņas un septiņus jaunus maršrutus no Kauņas.


Sākot ar novembri, pasažieri no Viļņas varēs nokļūt Birmingemā Lielbritānijā un Eindhovenā Nīderlandē. Lidojumi uz Eindhovenu tiks veikti trīs reizes nedēļā, pirmdienās, trešdienās un piektdienās, tikmēr uz Birmingemu lidojumi ir ieplānoti divas reizes nedēļā (otrdienās un sestdienās).


No 31.oktobra tiks uzsākti lidojumi no Kauņas uz Malagu un Madridi Spānijā ceturtdienās un svētdienās, kā arī uz Helsinkiem Somijā trešdienās, piektdienās un svētdienās. Helsinki ir kļuvuši par trešo galvaspilsētu Skandināvijas reģionā līdzās Kopenhāgenas un Stokholmas Arlandas lidostām, uz kuru var nokļūt ar tiešajiem lidojumiem no Kauņas lidostas.


No 1.novembra no Kauņas lidsabiedrība lidos uz Mančestru Lielbritānijā otrdienās un sestdienās, kā arī uz Olborgu Dānijā un Gēteborgu Zviedrijā pirmdienās un piektdienās. No 2.novembra otrdienās un sestdienās tiešie lidojumi savienos Kauņu ar Ungārijas galvaspilsētu – Budapeštu

Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.