Aktuāli

Par drošības situāciju Ēģiptē un ieteikumi ceļotājiem 24.11.2017

Sakarā ar šodien notikušo teroristu uzbrukumu Ēģiptes ziemeļu daļā, sniedzam situācijas skaidrojumu un atgādinām Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas rekomendācijas ceļotājiem uz šo valsti.

Lasīt vairāk...
Ryanair publicēja atcelto lidojumu sarakstu 19.09.2017

Ryanair publicēja atcelto lidojumu sarakstu līdz 2017.gada 28.septembrim.

Lasīt vairāk...
Kas būtu jāzina par Atlantijas viesuļvētru sezonu 08.09.2017

Viesuļvētra „Irma” ir nodarījusi postījumus 90% ēku Karību jūras Senmartēnas un Barbudas salās. Cieta arī Princeses Džulianas starptautiskā lidosta. Kādā veidā paradīzes vietas nonāk iznīcinoša vēja un lietus varā?

Lasīt vairāk...
Viļņas lidostas skrejceļa rekonstrukcija 08.03.2017

Viļņas lidosta tiks slēgta no 14.jūlija līdz 17.augustam sakarā ar skrejceļa rekonstrukciju.

Lasīt vairāk...
Svētā Jēkaba ceļš 23.02.2017

Svētā Jēkaba ceļš jeb svētceļnieku maršrutu tīkls, kas pārklāj Spānijas ziemeļu teritorijas un tāpat kā Santjago de Kompostelas vecpilsēta ir iekļauts UNESCO Pasaules kultūrvēsturiskā mantojuma sarakstā.

Lasīt vairāk...
Jaunums: ceļojumi uz nomaksu 21.12.2016

Kopš 2016.gada decembra Aģentūra sadarbībā ar SIA „InCREDIT GROUP” piedāvā iegādāties ceļojumus uz nomaksu.  

Lasīt vairāk...
Iepazinām Raselhaimas emirātu 25.11.2016

Raselhaimas emirāts atrodas Apvienoto Arābu Emirātu ziemeļaustrumos. Tā galvenā iezīme - 64 kilometru garas izcilas smilšu pludmales un maigs klimats. Arī cenas šeit nav tik astronomiskās kā Dubaijā.

Lasīt vairāk...
Lētās studentu brīvdienas Igaunijā: 2.diena Tallinā 13.06.2016

Šoreiz galamērķis bija slavenās grupas "Queen" un mūziķa Ādama Lamberta koncerts svētdienas vakarā, taču sapratām – grēks neizmantot nedēļas nogali pilnībā. Ko divās dienās var paspēt apskatīt Tartu un Tallinā? Turpinam publicēt Laumas Abramovičas stāstu TūrismaGids.lv par nedēļas nogali Igaunijā. 

Lasīt vairāk...
Lētās studentu brīvdienas Igaunijā: 1.diena Tartu 13.06.2016

Patīkamās nedēļas nogales, kad saulīte silda, tā vien vilina doties kādā garākā izbraukumā uz kaimiņvalstīm. Turklāt lieliski, ja izbraucienu var īstenot plašākā kompānijā vai apvienot ar kādu vietējā vai pasaules mēroga mūziķu koncertu, kuru, piemēram, Rīgā nevar apmeklēt. Ko divās dienās var paspēt apskatīt Tartu un Tallinā speciāli TūrismaGids.lv pastāstīja Lauma Abramoviča. 

Lasīt vairāk...
Eksperts: tā ir atgriešanās pie "normālā" terorisma līmeņa 31.03.2016

Tūrisma biznesa speciālists no Vācijas Ķīles Mārtiņš Lomans uzskata, ka terorisms un citas katastrofas nesamazina cilvēku vēlmi ceļot. Šādu viedokli viņš pauda intervijā izdevuma Der Standard žurnālistam Gunteram Štroblam.

Lasīt vairāk...
  1 2 3  
Aktualitāšu skaits vienā lapā:
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.