Arhīvs

Sākusies airBaltic pasūtītās lidmašīnas "Bombardier CS300" montāža
23.03.2016

Latvijas aviokompānijas "airBaltic" pasūtītā lidmašīna "Bombardier CS300" ir ražošanas procesā un korpusam tiek pievienoti spārni, lidsabiedrībai apstiprinājis Kanādas ražotājs "Bombardier".


Kā informē lidsabiedrībā, "airBaltic" ir pirmā aviokompānija, kas sāks pārvadājumus ar šī modeļa lidmašīnām. Plānots, ka pirmā lidmašīna tiks piegādāta 2016.gada otrajā pusē. "Bombardier CS300" lidmašīnas papildinās "airBaltic" floti, kuru veido 12 "Bombardier Q400" lidaparāti. "airBaltic" ir apstiprinājusi 13 "Bombardier CS300" lidmašīnu pasūtījumu un saglabā iespēju pasūtīt vēl septiņas. Ar ražošanas procesu Kanādā iepazinies arī "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss.

 

Jāatgādina, ka Satiksmes ministrija (SM) kā nacionālās lidsabiedrības "airBaltic" akcionārs ir parakstījis aviokompānijas akcionāru līgumu ar Vācijas uzņēmēju Ralfu Dīteru Montāgu-Girmesu, taču investors joprojām nav veicis paredzētās investīcijas. 52 miljonu eiro iemaksu viņš solījis veikt līdz marta beigām. Paredzēts, ka jaunais kapitāls tiks izmantots, lai investētu jaunās lidmašīnās, nevis lai tās nomātu, tādējādi sniedzot "airBaltic" priekšrocību izmaksu ziņā, kas ir svarīga biznesa plāna "Horizon 2021" daļa, skaidroja uzņēmumā.

 

 

Avots: www.mixnews.lv

Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.