Flixbus

Flixbus ir Vācijas transporta kompānija, kura kopš 2013.gada nodrošina lētos autobusa pārvadājumus plašajā maršrutu tīklā, kas aptver Vāciju, Franciju, Itāliju, Austriju, Nīderlandi, Spāniju un Horvātiju, kā arī Angliju, Skandināvijas valstis un Austrumeiropu. Pārvadātāja koncepcija apvieno tehnoloģiskā jaunuzņēmuma un klasiskā transporta uzņēmuma iezīmes. Savā tīmekļa vietnē kompānija piedāvā saprotamu tiešsaistes autobusu biļešu rezervāciju, kā arī elastīgu biļešu apmaiņas un atgriešanās sistēmu. Kompānijas autobusi ir ekoloģiski, ir aprīkoti ar bezmaksas Wi-Fi un rozetēm salonā. 

 

 

 

 

Šis ir trešās puses sniegtais pakalpojums. Pakalpojumu nodrošina FlixMobility GmbH, Vācija. Jums ir saistoši pakalpojumu sniedzēja noteikumi. 

 

FlixMobility GmbH 
Tirdzniecības reģistrs: Minhene, HRB 197620
PVN maksātāja numurs: DE 283764680

Adrese: FlixMobility GmbH, Birketweg 33, 80639 Minhene 
Tālrunis.: +49 (0)30 300 137 300
E-pasts: info@flixbus.de * (Zvanot no stacionārajiem un mobīlajiem tālruņiem, tiek piemērota sakaru operatoru noteiktā maksa) 

 

Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.