TEZ Ekskursijas

Tezeks

Ekskursiju pakalpojumu sniedz kompānija TEZ International GmbH. Pakalpojums tiek nodrošināts krievu valodā. 

 

Boesendorferstrasse 1/1/18
A-1010 Wien, Austria
Phone: +43 (1) 4032345 4641 (Deutsch, English, Russian)
E-Mail: support@tezeks.com

 

TEZ International GmbH ir TEZ Tour kompāniju grupas galvenā OTA (tiešsaistes ceļojumu aģentūra) kopš 2013. gada decembra. TEZ International GmbH ir Vīnes Tirdzniecības un rūpniecības kameras loceklis ar reģistrācijas numuru 0867859 un tai ir pilna cikla tūrisma licence Reg.ZL 103839R02.

 

Aģentūra uz partneru programmas pamata sniedz Jums saiti patstāvīgai pakalpojuma rezervēšanai tiešsaistē. Aģentūra nepieņem maksājumus pakalpojuma sniedzēja labā, pakalpojums Jums jāapmaksā patstāvīgi. Aģentūra nav atbildīga par šī pakalpojuma sniegšanu un nepieņem pretenzijas saistībā ar to. Stingri iesakām iepazīties ar pakalpojuma sniegšanas noteikumiem (krievu vai angļu valodā)

 

Apmaksas noteikumi

Maksa par pasūtītajām ekskursijām tiek pieņemta ar Bankas apstrādes centra autorizācijas serveri, izmantojot VISA un MasterCard maksājumu sistēmu kredītkartes.

 

Pasūtījuma groza lapā ar izvēlētajām ekskursijām pēc uzklikšķināšanas uz pogas "Pāriet apmaksai", jums tiks piedāvāts izvēlēties trīs maksājuma veidus: 1) ar bankas kredītkarti caur Krievijas apstrādes centru (ieteicams Krievijas banku izsniegto karšu turētājiem); 2) ar bankas kredītkarti caur Austrijas apstrādes centru (ieteicams starptautisko banku izsniegto karšu īpašniekiem); 3) iespēja pirms ceļojuma sākuma samaksāt gidam skaidru naudu (nav pieejama visām ekskursijām un tikai valstīs, kur norēķini notiek eiro).

 

Izvēloties maksājuma metodi "Starptautiskās bankas kartes", Jūs tiks novirzīts uz mPAY24 apstrādes centra (Austrija) maksājumu vārteju kartes datu ievadei. Lūdzu, iepriekš sagatavojiet savu plastikāta karti. Savienojumu ar maksājumu vārteju un informācijas pārsūtīšanu veic drošā režīmā, izmantojot SSL šifrēšanas protokolu.

 

Maksājumu veikšana ar banku kartēm tiek īstenota stingrā saskaņā ar Visa Int un MasterCard Europe Sprl maksājumu sistēmu prasībām. Gadījumā, ja Jūsu banka atbalsta drošu maksājumu internetā tehnoloģiju, Verified by Visa vai MasterCard Secure Code, Jums būs jāievada arī īpaša parole maksājuma veikšanai. Iespējas iegūt paroles, lai veiktu Interneta maksājumus, Jūs varat pārbaudīt bankā, kas izdevusi karti.

 

Pēc kartes autorizācijas uzsākšanas, sistēma veiks maksājuma procedūru, bet pēc tās pabeigšanas atgriezīs Jūs TEZ Ekskursiju interneta vietnē un informēs par autorizācijas rezultātiem. Ja Jūsu autorizācija tiks noraidīta, drošības apsvērumu dēļ Jūsu iepirkumu grozs tiks atiestatīts. Lai atkārtotu maksājuma procedūru, Jums būs jānoformē pasūtījums no jauna.

 

Ja vienā grozā ir ekskursijas, kuras var apmaksāt gidam skaidrā naudā uz vietas, un ekskursijas, kurām šādas iespējas nepastāv,  pasūtījuma apmaksa ir iespējama tikai ar bankas karti. Iesakām rezervēt ekskursijas ar apmaksu gidam skaidrā naudā uz vietas ar atsevišķu pasūtījumu.

 

Pakalpojumu atcelšanas un maiņas noteikumi

Pasītījuma atcelšanai un naudas atmaksai būs nepieciešams vērsties TEZ Ekskursijas interneta vietnes atbalsta dienestā ar rakstisku iesniegumu pēc adreses support@tezeks.com ar vēstules tēmu "naudas līdzekļu atmaksa" un sniegt šādu informāciju (krievu, angļu vai vācu valodā):

  • pasūtītāja vārds un uzvārds
  • pasūtījuma datums un numurs
  • datums un ekskursijas nosaukums, no kuras vēlaties attiekties
  • kartes turētāja vārds un uzvārds
  • kartes turētāja tālruņa numurs
  • pasūtītāja e-pasta adrese, kas tika norādīta pie noformēšanas
  • atteikšanas iemesls

 

Atmaksa tiks veikta tādā apmērā, kāda noteikta konkrētās ekskursijas atcelšanas noteikumos (norādīts ekskursijas apraksta lapā, pasūtījuma apstiprinājumā un vaučerā). Līdzekļi tiks ieskaitīti uz bankas karti, no kuras tika veikts maksājums, 5 darba dienu laikā.

Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.