Transporta biļetes

Šī tiešsaistes platforma sniedz jums lielisku iespēju vienā tīmekļa vietnē sameklēt un pasūtīt autobusu, dzelzceļa transporta un lidmašīnas biļetes ceļojumiem Eiropā. Ceļojumu platforma GoEuro uzsāka savu darbību 2013.gadā, bet 2019.gada sākumā mainīja nosaukumu uz Omio. Mūsdienās Omio darbojas 15 valstīs. 27 miljoni ikmēneša lietotāju no vairāk nekā 120 valstīm sazinās ar vairāk nekā 800 ceļojuma partneriem, lai nokļūtu vairāk nekā 100 000 galamērķos visā Eiropā.

 

Omio Many Geos

 

 

 

 

 

Šis ir trešās puses pakalpojums, kuru sniedz zemāk norādītā atbildīgā organizācija Omio. Aģentūra uz partneru programmas pamata sniedz Jums saiti patstāvīgai pakalpojuma rezervēšanai tiešsaistē. Aģentūra nepieņem maksājumus pakalpojuma sniedzēja labā, pakalpojums Jums jāapmaksā patstāvīgi. Aģentūra nav atbildīga par šī pakalpojuma sniegšanu un nepieņem pretenzijas saistībā ar to. Stingri iesakām iepazīties ar pakalpojuma sniegšanas noteikumiem (krievu vai angļu valodā)

 

GoEuro piedāvā publiski pieejamu interneta platformu vairākās valodās un dažādu valstu tīmekļa vietnēs, kā arī mobilajās lietotnēs. Operators un atbildīgā organizācija datu aizsardzības tiesību aktu izpratnē ir GoEuro Corp., kas reģistrēta Delavērā, ASV, Nr. 4973690. GoEur Corp. ir operacionālais galvenais birojs Berlīnē.

 

Pakalpojums tiek sniegts šādos veidos:

 

1. Meklētājprogramma + salīdzināšanas platforma ceļojumu iespējām

GoEuro atspoguļo dažādas ceļojuma iespējas, pamatojoties uz jūsu vēlmēm un vajadzībām. GoEuro ērtā un vienkāršā veidā apkopo un parāda pieejamās iespējas vairākos ceļojumu veidos (lidojumi, vilciens, autobuss un automašīnas noma) starp lielāko daļu Eiropas pilsētu.

 

2. Rezervēšana, izmantojot trešo pušu pakalpojumus

Rezultātu lapās GoEuro piedāvā tiešu saiti, lai pārsūtītu jūs uz attiecīgo pakalpojumu sniedzēju rezervēšanas tīmekļa vietnēm. Tajās jūs varat rezervēt un iegādāties atbilstošas biļetes. Līgums par rezervētajiem ceļojumu produktiem tiks noslēgts starp jums un attiecīgo pakalpojumu sniedzēju, piemērojot tikai un vienīgi attiecīgā pakalpojumu sniedzēja noteikumus un nosacījumus. Pakalpojumu sniedzēji veic maksājumu apstrādi par šīm rezervācijām, izmantojot attiecīgo maksājumu sistēmu. Atcelšanas vai izmaiņu pieprasījumi jāiesniedz trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem.

 

3. Rezervēšana, kuru nodrošina GoEuro

Noteiktiem ceļojumu pakalpojumu sniedzējiem un piedāvājumiem GoEuro nodrošina drošas tiešsaistes rezervēšanas iespējas savās servisa vietnēs. Šādos gadījumos jūs netiks pārsūtīts uz trešās puses rezervācijas tīmekļa vietni. Ja rezervācija tiek īstenota caur GoEuro rezervēšanas lapu, to apstrādās GoEuro Travel GmbH, GoEuro Corp meitas uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Berlīnē (Schönhauser Allee 180, 10119 Berlin). Izvēloties maršrutus, kurus nodrošina franču pakalpojumu sniedzēji, rezervācijas veiks GoEuro Voyages SAS (6 rue Legraverand, 75012 Parīze). GoEuro Voyages SAS ir GoEuro Travel GmbH meitas uzņēmums.

 

GoEuro Corp. ir reģistrēta ASV Delavēras komercreģistrā ar numuru 4973690
GoEuro Travel GmbH, AG Berlin Charlottenburg: Berlīne HRB 138345
GoEuro Voyages SAS, Registre de Commerce et des Sociétés: Parīze 810 351 437

 

Pasta adrese:
GoEuro Corp.
Schönhauser Allee 180
10119 Berlin
Germany

 

Klientu atbalsts:

https://help.omio.com/hc/en-us

Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.