Eiropas valstis

Booking.com

 

Sofija Lorēna atklāj savus MSC Cruises iecienītākos galamērķus 20.10.2022

Pirms lainera MSC Seascape nosaukuma piešķiršanas ceremonijas Ņujorkā ikoniskā aktrise Sofija Lorēna stāsta par saviem iecienītākajiem MSC Cruises galamērķiem un maršrutiem apkārt pasaulei.

Lasīt vairāk...
Drošības pasākumi un noteikumi ieceļošanai Turcijā 03.06.2021

Saistībā ar Covid-19 strauju izplatību pasaulē Turcijas varas iestādes veic dažādus pasākumus vīrusa izplatības ierobežošanai.

Lasīt vairāk...
Kauņas lidostas aktuālā informācija 15.02.2021

Kauņas lidostas aktuālā informācija par lidojumiem un drošību. No 2020.gada 7.decembra ir aizliegti pasažieru pārvadājumi starp Latviju un Lietuvu. 

Lasīt vairāk...
Viļņas lidostas aktuālā informācija 15.02.2021

Viļņas lidostas aktuālā informācija par lidojumiem un drošību. No 2020.gada 7.decembra ir aizliegti pasažieru pārvadājumi starp Latviju un Lietuvu. 

Lasīt vairāk...
Tallinas lidostas aktuālā informācija 25.03.2021

Tallinas lidostas aktuālā informācija un drošības pasākumi. 

Lasīt vairāk...
Ēģipte: Hurgada 16.11.2017

Atzīts tūrisma centrs Sarkanās jūras krastā. Pilsēta Hurgada atrodas 500 km uz dienvidaustrumiem no Kairas. Šeit cauru gadu spīd saule, gar krastmalu stiepjas nebeidzamas pludmales uz vientuļo kalnu fona, lieliskas sērfošanas un zemūdens niršanas iespējas.

Lasīt vairāk...
Ēģipte: Tābas kūrorts 07.11.2017

Tābas kūrorts atrodas pie Akābas līča Sīnāja pussalā netālu no Saūda Arābijas, Izraēlas un Jordānijas. To pārvalda starptautiska speciālistu komanda, lai nodrošinātu plašas atpūtas iespējas: kūrortā ir luksusa viesnīcas, nomierinošās SPA, golfa laukums un jahtu piestātne, kā arī ūdens aktivitātes un kulinārijas prieki.

Lasīt vairāk...
Ēģipte: pamatinformācija un drošība 07.11.2017

Ēģipte ir viens no populārākajiem masu tūristu ziemas virzieniem. Tā ir sēnās civilizācijas valsts, kur spoža saule spīd visa gada garumā, bet jūra vienmēr ir silta un caurspīdīga. Sarkanās jūras piekraste ir sērfotāju un nirēju iecienītā vieta, kur var vērot brīnišķus koraļļu rifus.

Lasīt vairāk...
Malaga un Andalūzija 31.10.2017

Lieliskais klimats, kad saule spīd 300 dienas gadā un gaisa temperatūra pat „ziemas spelgonī„ nenoslīd zem + 15, vairāk nekā gadsimtu izkoptā tūrisma industrija, ērtā infrastruktūra, kosmopolītismā nepazaudētā Andalūzijas kultūras bagātība aicina vismaz reizi iegriezties Costa del Sol un apmeklēt arī šī reģiona galvaspilsētu Malagu. 

Lasīt vairāk...
AAE: pamatinformācija un drošība 17.10.2017

Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) apmeklējums ir domāts tiem, kas vēlas uz vietas izbrīnīties par to, kā var apvienot Austrumu arābu kultūras daudzveidību ar jauniem civilizācijas sasniegumiem. Tas, kurš kaut reizi dzīvē apmeklēja Emirātus, drīkst pateikt, ka viņam patiešam ir skaidrs, ko nozīmē vārds "milzīgs" daudzskaitlī. 

Lasīt vairāk...
  1 2  
Aktualitāšu skaits vienā lapā:
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.