Jūsu pasaule


Ēģipte: Tābas kūrorts
07.11.2017

Fotogalerija no interneta vietnes www.tabaheights.com:

 

Tābas kūrorts ir piemērotas gan tiem, kuriem ir svarīga mierīga atpūta un relaksācija, gan tiem, kurus interesē aktīva atpūta. Piecu kilometru garas smilšu pludmales, brīnišķi koraļļu rifi, niršana, ekskursijas pie  dabas, senatnes un kultūras pieminekļiem, lieliskas viesnīcas un ideāli apstākļi ģimenes atpūtai – lūk, vārdi, kuri var kalpot par atslēgu ceļojumam uz Tābas kūrortu.

 

Tābas kūrorts atrodas pie Akābas līča Sīnāja pussalā netālu no Saūda Arābijas, Izraēlas un Jordānijas. To pārvalda starptautiska speciālistu komanda, lai nodrošinātu plašas atpūtas iespējas: kūrortā ir luksusa viesnīcas, nomierinošās SPA, golfa laukums un jahtu piestātne, kā arī ūdens aktivitātes un kulinārijas prieki.

 

Akābas līcī virs ūdens zilgmes paceļas gluži vai niecīgā Faraonu sala, kura mūsdienās vilina vai visus Tābas tūristus ar savu neatkārtojamo senatnes elpu un arhitektonisko pievilcību. Vakaros salas sensenais cietoksnis tiek izgaismots, un tad gaišie uzplaiksnījumi, atspulgojoties ūdenī, kopā ar muzikālā pavadījuma skaņām izsauc fantastisku saviļņojumu. 

 

Arī viena no iemīļotākajām nirēju pulcēšanās vietām kūrortā ir krāšņais koraļļu rifs pie Faraonu salas. Uz šo kūrortu pamatā brauc atpūtnieki, kuri augstu vērtē komfortu un vienlaikus izbauda dažādu ūdenssporta veidu sniegtās izjūtas. Līcī var atpūsties, ķerot brīzes vējdēļa burā, tāpat var doties izbraucienā ar laivām, kuteriem vai jahtām, jo Tābas apkārtnē ir daudzas brīnišķīgas lagūnas un līcīši ar grotām. 

 

Brīnišķīga un ainaviskajā ziņā unikālā vieta atrodas vien 12 km attālumā no pilsētas. Tas ir t.s. Krāsainais kanjons – aizlaikos radies zemestrīces rezultātā. Tagad kanjona sarkanie un kanēļkrāsas smilšakmens slāņi, vēju izvagoti, atklāj brīnumainus dabas spēku veidotus rakstus, kas izsauc sajūsmu ikvienā tūristā. Tāpat ne pārāk tālu no Tābas, slavenā Mozus kalna pakājē, atrodas daudzu svētceļnieku apmeklētais un ne mazāk slavenais Sv. Katrīnas klosteris.

Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.