Jūsu pasaule


Tallinas lidostas aktuālā informācija
25.03.2021

Lidojumu virzieni

 

Esošie
Amsterdama   Kopenhāgena
Frankfurte Helsinki Stambula
Kardla Kuresāre Kijeva
Londona Minska Oslo
Rīga Stokholma Varšava

 

Plānotie
Atēnas Berlīne Brisele
Dublina Harkova Ļvova
Malaga Milāna Maskava
Parīze Vīne Viļņa
Cīrihe    

Aktuālo informāciju lūdzam skatīt šeit

 


Drošības pasākumi

  1. Atrašanās lidostā ir ierobežota tikai ar tām personām, kas izlido vai ielido. Lidostā nepieciešams saglabāt 2 metru sociālo distanci un pārvietoties kopā maksimāli diviem cilvēkiem. Dezinfekcijas līdzekļi ir pieejami visā terminālā. Maskas lietošanai lidostā ir rekomendējošs raksturs.
  2. No Igaunijas ir atļauti lidojumi uz valstīm, kurās Covid-19 izplatības rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju pēdējo 14 dienu laikā ir ne vairāk kā divas reizes lielāks nekā vidēji Eiropas Savienībā, saraksts tiek pārskatīts katru piektdienu. Izņēmumu kārtā neatkarīgi no saslimstības rādītāja ir atļauti lidojumi uz Varšavu, Kopenhāgenu, Frankfurti, Rīgu, Helsinkiem un Londonu.
  3. Pienākums pašizolēties neattiecas uz tiem cilvēkiem, kuri Igaunijā ierodas no valstīm, kur saslimstības līmenis ir mazāks par 25 cilvēkiem uz 100 000 iedzīvotāju. Ja infekcijas līmenis valstī ir no 25 līdz 50, tad pienākums pašizolēties ir atkarīgs no tā, vai šis skaitlis ir lielāks vai zemāks par Igaunijas rādītāju, kas reizināts ar koeficientu 1,1. Ja infekcijas izplatība ir mazāka nekā Igaunijā, tad nav nepieciešams palikt izolācijā; ja vairāk, tad tiek piemērota 10 dienu izolācija. Ja cilvēki ierodas Igaunijā no valsts, kur infekcijas izplatība ir 50 vai vairāk uz 100 000 iedzīvotāju, tad jebkurā gadījumā jums jāpaliek izolētam.
  4. Igaunijas iedzīvotāji, kuri atgriežas no valstīm ar augstu koronavīrusa infekcijas risku, lidostā var bez maksas veikt koronavīrusa testus. Ārzemnieki testus var kārtot par maksu. Iesūtījuma reģistrēšana testēšanai un pati pārbaude notiek rindas kartībā. Lai veiktu pārbaudi, jums jābūt deklarācijai.
  5. Tiem, kas šķērso Igaunijas robežu, ir nepieciešams aizpildīt deklarāciju. To var izdarīt arī elektroniski.

 

Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.