Jūsu pasaule


Sofija Lorēna atklāj savus MSC Cruises iecienītākos galamērķus
20.10.2022

Raksts angļu valodā publicēts: https://www.msccruises.se/news/sophia-loren-godmother-fleet 


Ženeva, Šveice – 2022. gada 20. oktobris – Ikoniskā aktrise Sofija Lorēna gandrīz jau 20 gadu garumā paliek izslavētā MSC kruīzu flotes krusta māte.  Starptautiski atzītā kino zvaigzne simbolizē MSC Cruises galveno būtību ar savu Eiropas stilu un šarmu. Viena no lieliskākajām sieviešu zvaigznēm klasiskā Holivuda kino vēsturē, Sofija Lorēna izjūt kaislību pret ceļojumiem un gadiem garumā ir apmeklējusi dažas no pasaules visvairāk slavenajām vietām. Tuvojoties MSC Seascape iesvētīšanai Ņujorkas pilsētā, daudzkārt apbalvotā aktrise dalās ar saviem mīļākajiem galamērķiem.


Sofija Lorēna komentē: “Visu savu dzīvi man ir bijusi privilēģija apmeklēt dažas no visskaistākajām vietām pasaulē, tāpēc bija grūti izvēlēties tikai dažas, kas jāievieto saraksta augšgalā. Tas, kas padara šos galamērķus tik īpašus, ir unikāli iespaidi, ko personīgi biju guvusi katrā no tiem: glamūra kruīza kuģu iesvētīšanas ceremonijas un īpašie brīži, ko biju pārdzīvojusi ar savu ģimeni. Manuprāt, ceļošana nozīmē gan iepazīšanu ar jauniem cilvēkiem un vietām, gan, savukārt, sevis atklāšanu no jauna. Katrs no šiem galamērķiem piedāvā stilīgu atmosfēru, kas ir piemērota atpūtai, relaksēšanai un pilnīgai iegremdēšanai jaunā vietā un tās unikālajā kultūrā.”


MSC Cruises piedāvā īsti globālu pieredzi, un šajā ziemā būs pieejams 21 moderns kuģis, kas dosies vairāk nekā 190 no pasaulē populārākajiem galamērķiem 85 valstīs, tai skaitā Sofijas Lorēnas ieskatā obligāti apmeklējamos galamērķos. Viņas iecienītākie galamērķi ietver kā kosmopolītiskās pilsētas, tā arī kultūras un vēstures bagātās pilsētiņas un pat tropiskās oāzes.


1. Ņujorka, ASV:

 

Enerģijai, spīdīgām gaismām un simboliskajām vietām piepildīta, Ņujorka ir aizraujošs galamērķis katram ceļotājam. 2022. gada 7.decembrī Lorenā Manhetenas ostā iesvētīs MSC Seascape, kas kļūs par flotes pirmo "pilsētā, kas nekad neguļ" izlaisto kuģi. Ceremonija atspoguļos MSC Cruises saistību ar Ziemeļamerikas tirgu, jo no 2023.gada aprīļa Bruklinas kuģu piestātne būs mājvieta lainerim MSC Meraviglia.

 

 


Ieteicamais maršruts: 10 nakšu ilgs Kanādas un Jaunās Anglijas maršruts ar MSC Meraviglia

 


2. Barselona, Spānija:

 

Šis iemīļotais galamērķis bija aizkulises 2009. gada MSC Splendida kuģa iesvētīšanas ceremonijai, un šajā pilsētā Sofija Lorēna vairākkārt bija devusies brīvlaika ceļojumos. Nav brīnums, ka šī pilsēta, kas izceļas ar rosīgu dzīvi,  pasaules klases mākslas muzejiem un dizaineru restorāniem, bāriem, galerijām un veikaliem, ir viens no Holivudas ikonas iecienītākajiem galamērķiem. Barselona ir MSC Criuses Vidusjūras maršrutos apmeklējamā osta.

 

 

 


Ieteicamais maršruts: 7 nakšu ilgs Vidusjūras kruīzs ar MSC Grandiosa

 


3. Karību jūra:

 

Pateicoties pirmatnējām balto smilšu pludmalēm, tirkīzzilajām ūdeņiem un MSC Cruises piederošajai privātajai salai Ocean Cay MSC Marine Reserve, Karību ir ideāla vieta relaksējošai aizbēgšanai. 2021.gadā MSC Cruises un Sofija Lorēna iesvētīja MSC Seashore tieši Ocean Cay salā, vienlaikus atzīmējot oficiālo salas atklāšanu. Unikālā privātā sala un jūras rezervāts ir kuģu kompānijas ieguldījums vides aizsardzībā. Karību jūras dabiskā skaistuma dēļ šī ir viena no aktrises iecienītajām vietām. MSC Criuses piedāvās kuģojumus uz Ocean Cay un Karību jūras reģionu uz sava jaunākā kuģa, MSC Seascape, sākot no 2022. gada decembra.


Ieteicamais maršruts: 7 nakšu ilgs Karību jūras un Bahamu kruīzs ar MSC Seascape

 


4. Dubaija, Apvienotie Arābu Emirāti:

 

Ar pasaulē augstākajām celtnēm, luksusa viesnīcām un drosmīgu arhitektūru, kas pastāv līdzās vēsturiskajām pilīm, Dubaija ir galamērķis, kas pilns ar pasakainām pieredzēm un apburošām ainavām. 2021.gadā Dubaijā krusta māte Sofija Lorēna pārgrieza lentīti, sveicot viesus jaunajā MSC Virtuosa kuģī. 

 

 

 


Ieteicamais maršruts: 7 nakšu ilgs Dubaijas, Abū Dabī un Katara kruīzs ar MSC World Europa

 


5. Grieķijas salas:

 

Grieķijas salas tiek atzītas par obligāti apmeklējamu galamērķi, jo tās apvieno bagātu vēsturisko un kultūras mantojumu ar apburošām ainavām un fantastiskām pludmalēm, kur var sastapt gan garās balto smilšu joslas, gan nelielos un pat klintīs paslēptos pavisam maziņos līčus. Hidras sala kļuva slavena 1950.gados pateicoties Sofijai Lorēnai, kad viņa iemīlējās Grieķijas skaistumā kinolentes "Boy on a Dolphin" filmēšanas laikā.

 

 


Ieteicamais maršruts: 6 vai 7 nakšu ilgs Vidusjūras kruīzs ar MSC Armonia

 


6. Kopenhāgena, Dānija:

 

Vēl viena aktrises iecienītā filmēšanas vieta, Kopenhāgena nodrošina enerģisku un modernu piekrastes noskaņu ar kompaktu pilsētas centru. Café kultūra caurauž pilsētu, bet augstas klases muzeji gaida ceļotājus, kas vēlas atklāt šīs teritorijas unikālo mākslu un vēsturi. MSC Cruises krasta ekskursiju laikā piedāvā apmeklēt ainavu dārzus, āra koncertus un skaistas pilsētvides. Viesi var izpētīt šo Sofijas Lorenas iecienīto vietu dažādos Ziemeļeiropas maršrutos, ko piedāvā kuģu kompānija.

 

 


Ieteicamais maršruts: 7 nakšu ilgs Ziemeļeiropas kruīzs ar MSC Fantasia

 


7. Neapolē, Itālija:

 

Sofijai Lorēnai joprojām ir sirsnīgas atmiņas par Neapoli, kurā viņa uzaugusi. Unikālās vietas Neapoles rosīgajā Vidusjūras ostā gaida, lai tos steidzīgi izpētītu. Itāļu kultūra šajā slavenās aktrises dzimtajā pilsētā ir jūtama visur no vēsturiskām ielām līdz dzīvespriecīgiem kvartāliem. kvartāli MSC Kruīzi Vidusjūras maršruti piedāvā ekskursijas uz Pompejiem - vienu no Kampānijas nozīmīgākajām komerciālajām vietām un Vesuva izvirduma vietu.

 

 


Ieteicamais maršruts: 6 vai 7 nakšu ilgs Vidusjūras kruīzs ar MSC Bellissima

 

Atgriezties pie rakstiem
Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.