MSC kruīzu priekšrocības

 

Pieczvaigžņu serviss par saprātīgu cenu

MSC ir viena no vadošajām kruīza kompānijām pasaulē, piedāvā iespēju ceļot vismodernākajos un visgreznākajos kruīza kuģos. Itāļu stils, elegance un izsmalcinātība apvienota ar augstākā līmeņa komfortu, kas iepriecinās jūs visa kruīza laikā.

 

Ēdināšana ir iekļauta kruīza cenā

MSC šefpavāri ir specializējušies starptautiskās virtuves – jo īpaši itāļu – ēdienu pagatavošanā. Maltītes kruīza brauciena laikā tiek pasniegtas piecas reizes dienā, un tās ir iekļautas kruīza cenā. Zviedru galda piedāvājumā ietilpst arī ūdens, tēja un kafija no dzērienu automātiem.

 

Kruīzi ģimenēm ar bērniem

Bērni līdz 18 gadu vecumam var ceļot bez maksas, dalot kajīti ar saviem vecākiem. Tas ir lielisks veids, kā ģimenes var doties neaizmirstamā ceļojumā. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka noteikti izdevumi, piemēram, ostas nodokļi, reģistrācijas izmaksas, apdrošināšana, lidojumi un transfēri (ja nepieciešams), nav iekļauti šajā piedāvājumā. Šis piedāvājums ir atkarīgs no pieejamības, tāpēc ieteicams apstiprināt detaļas rezervēšanas laikā, lai nodrošinātu jūsu ģimenes ceļojumu. MSC piedāvā īpašas izklaides programmas bērniem, kā arī kajītes, kas ir piemērotas tieši ģimenēm.

 

Aizraujošas izklaides bez maksas

Baseins, burbuļvannas, sauļošanās terases, sporta laukumi, trenažieru zāles, vakara šovu programmas, mūzika un dejas – tas viss uz kruīza kuģiem brauciena laikā ir pieejams bez maksas. Informācija par ekskursijām un izklaides iespējām ik dienas tiks nogādāta uz jūsu kajīti.

 

Gandrīz katra diena citā pilsētā vai valstī

MSC īpaši izplānotie kruīza braucieni nozīmē viesošanos dažādu pasaules valstu pilsētās dažu dienu laikā. Kā kruīza braucienu pieturvietas ir izvēlētas kultūras pieminekļiem bagātākās un pasaules skaistākās pilsētas.

 

Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.