Sports un fitness

Jūras ceļošana ar MSC Cruises ļaus jums uzturēt un uzlabot savu fizisko sagatavotību, pateicoties plašajai sporta objektu izvēlei un modernajam sporta centram ar brīnišķīgu skatu uz jūru. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk vingrot vai sacensties, vai jūs trenējaties, lai sasniegtu jaunus augstumus, jūs atradīsit tieši to, kas jums nepieciešams. Un pats galvenais – visi šie prieki ir iekļauti kruīza cenā.

 

Trenažieru zāle

TechnoGym® trenažieru zāle uz klāja ar panorāmas skatu uz jūru vai okeānu ir piemērota vieta visiem tiem, kas nopietni uztver savu fizisko formu un treniņu režīmu. Uzlabojiet savu ķermeni ar pilnu autentisku TechnoGym® aprīkojuma kompleksu katru kruīza dienu, lai izskatītos labāk nekā jebkad agrāk.

 

Pieejams: uz visiem MSC Cruise kuģiem
Iekļauts cenā

 

Enerģisko pastaigu trase

Lai uzturētu veselību un aktīvo dzīvesveidu, nav obligāti doties uz trenažieru zāli, jo pastāv vienkāršāka un pievilcīgāka alternatīva. Uz kuģa klāja ir aprīkota trase enerģiskām pastaigām, kurā jūs varēsiet baudīt aktīvus rīta skrējienus vai mierīgas pastaigas, vērojot bezgalīgo horizontu. Izmantojiet enerģisko pastaigu trasi, lai piešķirtu savam kuģošanas ceļojumam papildu iedvesmu un enerģiju.

 

Pieejams: uz visiem MSC Cruise kuģiem
Iekļauts cenā

 

Minigolfs

Lai gūtu sasniegumus minigolfa laukumā uz kuģa zem klajas debess, jums būs jāapvieno laba koordinācija ar veiklu un vieglu pieskārienu. Sanāciet kopā ar draugiem un ģimeni, lai uzzinātu, vai kāds no jums būs spējīgs sīvā cīņā iegūt minigolfa karaļa vai karalienes titulu.

 

Pieejams uz kuģiem: MSC Armonia, MSC Lirica, MSC Opera, MSC Sinfonia, MSC Musica, MSC Orchestra, MSC Poesia
Iekļauts cenā

 

Basketbols

Nāciet uz āra basketbola laukumu Sporta centrā, lai kopā ar draugiem sarīkotu sacensības spējā trāpīt ar bumbu basketbola grozā vai izspēlētu basketbola maču sēriju. Iespējams, ka jūsu komandai tā arī neizdosies kvalificēties profesionālajam turnīram, taču jūs noteikti jautri un veselīgi pavadīsiet laiku.

 

Pieejams: uz visiem kuģiem, izņemot MSC Opera, MSC Lirica un MSC Preziosa.
Iekļauts cenā

 

Tenisa laukums

Spēlējiet tenisu? Tad dodieties uz āra tenisa laukumu, kas atrodas kuģa Sporta centrā. Sacentieties, trenējiet labu sitienu un koordināciju vai vienkārši izklaidējaties.

 

Pieejams: uz visiem kuģiem, izņemot MSC Opera, MSC Lirica un MSC Preziosa.
Iekļauts cenā

 

Volejbols

Ātrs, enerģisks un jautrības pilns volejbols ir viens no pasaulē populārākajiem komandu sporta veidiem, un to varat baudīt āra volejbola laukumā kuģa Sporta centrā. Sadedziniet dažas kalorijas pamatīgā kardiovaskulārajā treniņā, vienlaikus pārspējot pretinieku komandu.

 

Pieejams: uz visiem kuģiem, izņemot MSC Opera, MSC Lirica un MSC Preziosa.
Iekļauts cenā

 

Piecienieku futbols

Ja esat futbola fans, uz brīdi atstājiet malā FIFA Mobile, uzvelciet sava elka kreklu un dodieties uz āra 5x5 futbola laukumu Sporta centrā. Spēlējiet ar draugiem, ģimeni vai pret citu kuģa komandu. Lielisks veids, kā izklaidēties, būt aktīvam un pārvērst svešiniekus par draugiem.

 

Pieejams: uz visiem kuģiem, izņemot MSC Opera, MSC Lirica un MSC Preziosa.
Iekļauts cenā

 

Skvoša laukums

Ja ātra skvoša spēle ir jūsu iecienītākais veids, kā uzturēt sevi formā, vai arī vēlaties to izmēģināt pirmo reizi, rezervējiet āra skvoša laukumu Sporta centrā un sagatavojieties iekarot to kā profesionālis.

 

Pieejams uz kuģiem: MSC Fantasia un MSC Splendida
Iekļauts cenā

 

Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.