SPA procedūras

MSC kruīzs ir ne tikai iespēja ceļot un gūt jaunu pieredzi – tā ir arī iespēja atpūsties, justies veseliem un izskatīties lieliski. Atpūtieties nomierinošā saunā, izbaudiet tradicionālo Bali masāžu vai palutiniet sevi ar augsto tehnoloģiju skaistumkopšanas procedūru MSC Aurea Spa kruīza laikā. Rezervējiet kādu no SPA un skaistumkopšanas pakotnēm vienlaikus ar kruīzu.

 

MSC AUREA SPA

MSC AUREA SPA interjers ir veidots eksotiskā stilā, to rotā dabīgais akmens, dārgakmeņi un bagātīga mozaīka. Tradicionālās Bali masāžas palutināšana ir patiesi unikāla pieredze. Pateicoties aromātisko esenču un eļļu maisījumam, jūsu ķermeni ieskaus bezgala mierīga un relaksējoša aura.

 

Termālā zona

Sāciet savu labsajūtas ceļojumu kuģa termālajā zonā un iegūstiet ilgstošu un absolūtu efektu, kas paliks ar jums arī pēc kruīza beigām. Izjūtiet holistiskās un terapeitiskās priekšrocības no tā, ka jūsu ķermeņa temperatūra palēnām paaugstinās, kamēr jūs atpūšaties ūdens un siltuma valstībā.

 

Skaistumkopšanas salons

Jūs varat izbaudīt estētiskās procedūrās, kuras piedāvā augsti kvalificēts personāls, lai pastiprinātu atpūtas efektu jūsu kruīza laikā. Padariet savu kruīzu īpašu ar labākajām procedūrām savam ķermenim. Atslābinieties un jūs jutīsieties fantastiski!

 

JEAN LOUIS DAVID frizētavas salons

Ļaujiet Žana Luisa Deivida starptautiskajai komandai pilnīgi izmainīt jūsu izskatu ar jaunu frizūru. Piedāvājumos ir Kerastase shampoo & conditioning mask, matu apgriešana un frizūras, kā arī matu krāsošana. Atstājiet salonu ar jaunu elegantu stilu, kas noteikti atstās iespaidu uz citiem kruīza kuģa viesiem.

 

Pakalpojumi pieejami visos MSC laineros par papildmaksu. SPA iespējas atšķiras atkarībā no kuģa. Kad esat uz klāja, apmeklējiet SPA reģistratūru, lai iegūtu sīkāku informāciju.

 

Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.