Vispārīgie jautājumi

Uzmanību: izmaiņas!

2018.gada 1.jūlijā stājas spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes 2015. gada 25. novembra direktīva (ES) 2015/2302 par kompleksiem un saistītiem ceļojumu pakalpojumiem, kas transponēta Latvijas Republikas nacionālajā likumdošanā. 


Jaunā direktīva regulēs ne tikai kompleksos tūrisma pakalpojumus kā iepriekš, bet arī saistītos tūrisma pakalpojumus, attiecībā uz kuriem to sniedzējiem jānodrošina aizsardzība saistību neizpildes gadījumiem bankas garantijas vai apdrošināšanas veidā.

 

Ja jūs izvēlēsieties un samaksājat par vienu ceļojuma pakalpojumu, jūs nevarēsiet izmantot tiesības, kas attiecas uz kompleksajiem vai saistītajiem tūrisma pakalpojumiem saskaņā ar Direktīvu (ES) 2015/2302. Tādēļ mēs būsim atbildīgi par maksājumu veikšanu pakalpojumu sniedzējam, par apstiprinājuma saņemšanu un derīgu pakalpojuma dokumentu sniegšanu. Mēs nebūsim atbildīgi par individuālo ceļojumu pakalpojumu pienācīgu izpildi. Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo pakalpojumu sniedzēju.

 

Kas ir „Just Fly Baltic”?

Tas ir tiešsaites aviobiļešu tirdzniecības serviss interneta vietnē www.justfly.lv. Šī interneta vietne un ar to saistītā tirdzniecības zīme „Just Fly Baltic” pieder SIA „De Mare Ad Mare Baltic” (Aģentūra). Interneta vietne www.justfly.lv ir sasniedzama tiešā veidā vai no Aģentūras interneta vietnes www.demareadmare.lv, www.demareadmare.eu.

 

Izvietot pasūtījumu vai rezervēt pakalpojumus rezervēšanas sistēmā interneta vietnē www.justfly.lv drīkst Klients, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Piekrītot pārvadāšanas noteikumiem un nosacījumiem pirms rezervēšanas uzsākšanas, Klients apstiprina savas tiesības lietot šo servisu un rīcībspēju, maksātspēju, kā arī apzinās atbildību par saistībām, ko viņš uzņēmies rezervēšanas sistēmas izmantošanas rezultātā.

 

Man ir šaubas par Jūsu servisu, jo es nesaprotu, kas tas ir un kādā veidā tas funkcionē? 

Vēsturiski aviobiļetes tiek pārdotas ar aviokompāniju izveidoto globālo sadales sistēmu (GDS) starpniecību. Pirmā šāda sistēma tika izveidota vēl pagājušā gadsimta 60-os gados. Mūsdienās ap 70% no visām rezervācijām tiek veiktas Amadeus, Sabre и Galileo/Worldspan sistēmās.

 

Interneta un lēto aviokompāniju attīstības rezultātā aviokompānijas cenšas izplatīt aviobiļetes tiešsaitē, kas ar katru gadu kļūst arvien populārākā, taču tas nav labs risinājums pasažieriem, kas lido ar pārsēšanos. Lai nezaudētu aviobiļešu tirdzniecības tirgu, tūrisma nozare sadarbībā ar globālajām sadales sistēmām (GDS) īsteno pasākumus, lai šo sistēmu piedāvātās iespējas būtu pieejamas pasažieriem internetā. 

 

SIA „De Mare Ad Mare Baltic” ir Lietuvas kompānijas izstrādātās tehniskās platformas operators, kas apvieno vairāku pārvadātāju (aviosabiedrību) piedāvājumus no Amadeus, Galileo un budžeta aviokompāniju (Low Cost) aviobiļešu rezervēšanas sistēmām. Tas ļauj Jums kā saņemt pievilcīgus piedāvājumus cenu ziņā, tā arī apvienot gan dažādu budžeta aviokompāniju lidojumus, gan budžeta un regulāro aviokompāniju lidojumus. 


Tas nav tiešsaites aviokompāniju piedāvājumu konsolidators, kas salīdzina tūrisma aģentūru piedāvājumus un novirza uz aviobiļešu tirdzniecības interneta vietnēm. Tas ir pilnvērtīgs aviobiļešu tirdzniecības serviss, kas ļauj rezervēt, apmaksāt un saņemt elektroniskās aviobiļetes uz Jūsu e-pastu. Regulāro aviokompāniju aviobiļetes tiek nodrošinātas ar SIA Eurotravel (reģistrācijas numurs 40003495064) starpniecību, kas, būdams IATA akreditēts aģents, piedalās norēķinu sistēmā un nodrošina naudas norēķinus ar pārvadātajiem, kā arī elektronisko aviobiļešu saņemšanu.

 

Kas ir elektroniskā aviobiļete?

Elektroniskā aviobiļete ir ieraksts aviokompānijas datorsistēmā par pasažieri un lidojuma maršrutu. Pasažieris saņem uz e-pastu elektroniskās biļetes izdruku vai reģistrācijas lapas (passenger itinerary receipt/bording pass), kurā ir visa tā pati informācija, kā parastā biļetē. Šī biļetes izdruka vai reģistrācijas lapas, kopā ar pasi, ir jāuzrāda lidostā reģistrācijas veikšanas brīdī.

 

Kas ir līguma priekšmets?

Līguma priekšmets ir šāds: 

  • Aģentūra pārdod un Klients pērk aviobiļetes tiešsaistē aviobiļešu tirdzniecības interneta vietnē www.justfly.lv (Rezervēšanas pakalpojumi). 
  • Klienta izvēlētais pārvadātājs (pārvadātāji lidojumiem ar pārsēšanos) nodrošina Klientam un/vai pasažieriem Pārvadājumu pakalpojumus, pamatojoties uz Elektronisko biļeti, kuru Aģentūra nosūta Klientam šajos Noteikumos paredzētajā kārtībā pēc rezervācijas apstiprināšanas un pasūtījuma apmaksas.

 

Kas ir pakalpojumu sniedzējs?

Ar aviobiļešu tirdzniecības interneta vietnē www.justfly.lv esošas rezervēšanas sistēmas starpniecību Klients līgumus par pārvadāšanas pakalpojumiem slēdz tieši ar pārvadātajiem, kuri ir atbildīgi par pakalpojuma sniegšanu saskaņā ar pārvadātāju noteikumiem un nosacījumiem. Aģentūra neuzņemas atbildību par pārvadāšanas pakalpojumu sniegšanu, tai skaitā par reisu kavējumiem, pārsēšanās iespējām un citiem līdzīgiem apstākļiem, kas ir saistīti ar laika apstākļiem, lidostām utt.


Pārvadātāju noteikumi un nosacījumi ir pieejami vai nu tiešā veidā interneta vietnē www.justfly.lv vai pēc saites uz aviokompāniju interneta vietnēm. Klienta pienākums ir iepazīties ar šiem noteikumiem un nosacījumiem un piekrist tiem pirms rezervēšanas uzsākšanas. Pēc piekrišanas, šie noteikumi un nosacījumi kļūst saistoši Klientam kā Līguma neatņemama sastāvdaļa. Pārvadātajam Līguma noteikumi kļūst saistoši no lidojuma rezervācijas apstiprinājuma izsniegšanas brīža.

Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.