Ceļojumu katalogs un cenas

Kādas iespējas man dod tiešsaistes ceļojumu katalogs?

Aģentūras mājas lapā ir izveidots kopīgs ceļojumu katalogs, kas ietver dažādu veidu braucienus: čartera ceļojumus ar lidmašīnu, ekskursiju ceļojumus ar lidmašīnu un autobusu, brīvdienu ceļojumus, izklaides un iepirkšanās braucienus, viesnīcu piedāvājumus un citus. Izmantojot meklēšanas sistēmu, Jums pastāv iespēja ērti atrast dažādu Tūrisma operatoru organizētos ceļojumus, to aprakstus un programmas (ja piemērojams).

 

Jums ir vairākas izvēlnes un meklēšanas formas, kas mani mulsina!

Visātrākais veids, kā var piekļūt ceļojumu katalogam, ir izmantot universālu meklēšanas formu augšējā izvēlnē „Ceļojumi”. Tajā Jums no piedāvātā saraksta jāizvēlas vismaz virziens (valsts) un ceļojuma veids. Nākamajā solī ar filtriem Jūs varēsiet precizēt meklēšanas rezultātus. Rezultātus var šķirot pēc cenām un pēc alfabēta. Šī meklēšana visvairāk piemērota, ja Jums ir zināma vēlama ceļojuma valsts, taču visdrīzāk Jums būs jāpamēģina vairāki ceļojumu veidi, kamēr Jūs atradīsiet kādu ceļojumu. 


Mēs Jums iesakām izmantot kreiso izvēlni, kur ceļojumi ir sagrupēti kategorijās pēc to rakstura. Katras kategorijas ietvaros Jūs varat izmantot savu meklētāju, kas ietvers tikai šai kategorijai atbilstošās valstis, kā arī filtrus mērķtiecīgai ceļojumu atlasei. Zīmējums kreisās izvēlnes apakškategorijās norāda uz transporta līdzekli līdz galamērķim. Nākamajā jautājumā pastāstīsim par kreisās izvēlnes ceļojumu kategorijām.  

 

Kā orientēties ceļojumu kategorijās?

Ceļojumu kategorijas katalogā izveidotas pēc brauciena nolūka. Ziemas un vasaras pludmales atpūta ir čartera lidojumi ar izmitināšanu kūrortā, piedāvāto ēdināšanas tipu, grupas transfēru un citiem pakalpojumiem, ja piemērojams. Šie ceļojumi ir izvadāmi pēc viesnīcām, kurām ir pieejami detalizētie apraksti. Viesnīcas var būt izvietotas pie jūras, bet var būt arī pilsētu viesnīcas. Šajā gadījumā ir vērts pievērst uzmanību attālumam līdz pludmalei un transporta līdzekļiem, kas ļaus aizbraukt līdz jūrai. Par baseina esamību Jūs varat uzzināt jau filtrēšanas stadijā vai viesnīcu aprakstā. 


Brīvdienu braucieni ir īsie, parasti čartera, braucieni valsts svētkos vai brīvdienās, kuros Jums tiek dota iespēja iegādāties tikai transporta pakalpojumus vai transporta pakalpojumus un izmitināšanu vai transporta pakalpojumus, izmitināšanu un ekskursijas. Šo ceļojumu priekšrocība ir Jums dotā brīvība pašiem organizēt savu uzturēšanos galamērķī vai izmantot tūrisma operatora sniegtos pakalpojumus. Jums nebūtu jāuztraucas par to, ka Jums obligāti jābrauc uz ekskursiju ar grupu, lai gan Jums nemaz negribas to darīt.  


Ekskursiju un citi speciāla nolūka braucieni (piemēram, izklaides un iepirkšanās braucieni) ir braucieni ar iepriekš organizēto programmu, kas samazina Jūsu brīvību galamērķī, taču ļauj nerūpēties par transportu un apskates objektu izvēli – Jūs aizvedīs un par visu pastāstīs. Jāņem vērā, ka ne visos gadījumos ceļojuma cenā ir iekļauts transports līdz galamērķim, tāpēc ļoti svarīgi rūpīgi izpētīt, kādi pakalpojumi ietilpst cenā. Avioceļojumi parasti tiek organizēti ar regulāro pārvadātāju reisiem. Var būt ceļojumi ar jauktu transportēšanu, piemēram, ar autobusu vienā virziena un lidmašīnu atpakaļ.  

 

Vai Jūs garantējat ceļojumu aprakstu precīzumu un aktualitāti?

Tas ir atkarīgs no sniegtās informācijas veida. Aģentūras „Vispārējos tūrisma un citu ar tūrismu saistīto pakalpojumu sniegšanas noteikumos” ir minēta informācija, kuras precīzumu un aktualitāti Aģentūra garantē. Parasti šī informācija atrodama ceļojuma piedāvājuma sadaļā „Informācija”. Ceļojuma programma ir aktuāla tās izvietošanas brīdī, taču jārēķinās, ka saistoša ir līgumam pievienotā programma, kas tiek iegūta no Tūrisma operatora rezervēšanas sistēmas un tiek aizsūtīta Jums pēc rezervācijas apstiprināšanas. 


Viesnīcu apraksti ir sagatavoti, pamatojoties uz tūrisma operatora sniegtajiem datiem un internetā pieejamo informāciju. Aģentūra neuzņemas garantijas, ka šī informācija ir pilnīga, brīva no kļūdām un neprecizitātēm un nav novecojusi. Aģentūras interneta vietnē ir sniegts šīs informācijas sagatavošanas vai aktualizēšanas datums, taču mēs iesakām Jums pirms pasūtījuma apmeklēt viesnīcas mājas lapu vai pārbaudīt informāciju internetā, piemēram booking.com vai TripAdviser

 

Ko nozīmē ceļojumu cena Jūsu mājas lapā?

Reklāmas nolūkiem norādītā ceļojumu cena, „cena no” formātā, parasti ir nosacīta vienas personas ceļošanas cena, divu personu ceļojumam un dzīvošanai divvietīgajā numurā. Tā nav vienas personas ceļojuma maksa, kas bieži vien iekļaus papildu piemaksu par vienvietīgu numuru.


Pie atbilstošajiem piedāvājumiem norādītās ceļojumu cenas ietver tajās iekļautos pamatpakalpojumus, kas uzskaitīti attiecīgajos aprakstos, atlaidi par ceļojumu pārdošanu internetā un Aģentūras komisiju, ja tāda tiek piemērota, bet neiekļauj papildu pakalpojumu maksu, Darījuma apstrādes komisiju un speciālās atlaides.


Pastāv dažādas cenu kategorijas: standarta cena, agras rezervēšanas cenas, speciāla cena, pēdējā brīža piedāvājuma cena u.c. 

 

Ceļojumiem, kas norit saskaņā ar programmu, katalogā cenā ir norādīta par vienu personu. Pasūtot ceļojumu, Jums jāpievieno ceļotāji, ja tie ir vairāki. Ja šo ceļojumu aprakstā ir paziņots par īpašām cenām atsevišķos gadījumos, piemēram, bērniem, atsevišķām vietām autobusā utt, atbilstošu atlaidi var izmantot, izvēloties to papildpakalpojumos. 


Ceļojumiem, kas paredz izmitināšanu konkrētā viesnīcā un katalogā sniegts šīs viesnīcas apraksts, ir norādīta kopējā cena Jūsu izvēlētajam ceļotāju skaitam. Lūdzu neuztraucieties, ja katalogā ir atrodama cena tikai divām personām. Jūs varat pieprasīt cenu Aģentūrai vai izvietot pasūtījumu, norādot ceļotāju skaitu komentāros. Ja ceļojat ar bērniem, mums svarīgi zināt bērnu vecumu.

 

 

Kā saprast, vai ekskursijas un citi papildpakalpojumi ir apmaksājami rezervēšanas brīdī un līgumā noteiktajā termiņā?

Atkarībā no ceļojuma, ekskursiju un citu pakalpojumu maksa var tikt iekļauta un var netikt iekļauta ceļojuma maksā, kas jāsamaksā rezervēšanas brīdī (avanss) un līgumā noteiktajā termiņā. Piemēram, čartera braucienos ekskursijas parasti jāapmaksā uz vietas. 


Papildpakalpojumi, kas jāapmaksā Aģentūrai rezervēšanas brīdī un līgumā noteiktajā termiņā, ir norādīti vienā no šādām ceļojuma piedāvājuma sadaļām: „Informācija” (vispārējā informācija par piedāvātajiem pakalpojumiem), „Programma” (apakšsadaļā „Papildpakalpojumi” ceļojumiem ar iepriekš noteikto programmu), „Papildpakalpojumi” (kad sniegts detalizēts papildpakalpojumu, piemēram, ekskursiju apraksts). Šos pakalpojumus var izvēlēties ceļojumu rezervēšanas kontakta formā tiešsaistē. 

 

Vai Jūsu mājas lapā paziņotā cena ir aktuāla?

Diemžēl, ceļojumu cenas (it īpaši čartera ceļojumu cenas) mainās biežāk nekā tehniski ir iespējams tās aktualizēt mājas lapā, tāpēc pastāv augsta varbūtība, ka Aģentūras interneta vietnē izvietotā cena nav aktuāla.  


Var gadīties, ka Aģentūras interneta vietnē ir paziņota ceļojuma standarta cena, bet brīdī, kad Jūs rezervējat ceļojumu, Tūrisma operators ir noteicis speciālo cenu, kas nav aktualizēta Aģentūras interneta vietnē. Šajā gadījumā par standarta un speciālās cenas starpību mēs piešķirsim Jums atlaidi. 


Ja rezervēšanas brīdī aktuālā cena būs augstāka par Aģentūras interneta vietnē paziņoto ceļojuma cenu, mēs sazināsimies ar Jums, lai saņemtu Jūsu akceptu šai cenai vai piedāvātu alternatīvu ceļojumu, kura cena vairāk atbilst Jūsu gaidītajam. 

 

Vai Jūsu mājas lapā piedāvātā cena atšķiras no tūrisma operatora piedāvātajam cenām?

Aģentūras cenu politika paredz cenu piedāvājumu pārsvarā par tūrisma operatoru noteiktajām cenām (lai gan ir iespējami gadījumi, ka tūrisma operators saviem klientiem piešķir īpašas atlaides). Aģentūra var noteikt šādas novirzes no tūrisma operatoru piedāvātajām cenām:

  • Atlaide par ceļojumu pārdošanu internetā atsevišķiem piedāvājumiem pēc Aģentūras izvēles, ja Tūrisma operatora noteikumi pieprasa vai atļauj šīs atlaides piemērošanu. Šī atlaide tiek iekļauta interneta vietnēs norādīto ceļojumu piedāvājumu cenā. Informācija par šīs atlaides apmēru ir pieejama pakalpojumu aprakstu sadaļā „Informācija” un ceļojumu rezervēšanas kontakta formā. Ja ceļojums netiek rezervēts un līgums par to netiek parakstīts internetā, atlaide netiek piemērota, un ceļojuma cena tiek palielināta par šīs atlaides apmēru.
  • Speciālās atlaides, kuras pēc Aģentūras ieskatiem tiek piešķirtas un paziņotas noteiktiem Klientiem lojalitātes programmas ietvaros. Šī atlaide netiek iekļauta interneta vietnēs norādīto ceļojumu piedāvājumu cenā. Aģentūra ģenerē un ar elektronisko pastu nosūta Klientam atlaides kodu jeb promo kodu, kuru Klients drīkst realizēt Aģentūras ceļojumu rezervēšanas kontakta formā.
  • Aģentūras uzcenojums papildpakalpojumiem, ja tāds tiek piemērots. Šis uzcenojums tiek iekļauts interneta vietnē norādītajā papildpakalpojuma cenā un netiek atsevišķi atklāts.
  • Aģentūras komisija, ja tāda tiek piemērota saskaņā ar cenrādi. Informācija par šo komisiju ir pieejama pakalpojumu aprakstu sadaļā „Informācija” un ceļojumu rezervēšanas kontakta formā. Tā ari var tikt piemērota, ja Jūs izmantojat Aģentūras piedāvātos maksas pakalpojumus, piemēram, izbraukšanu pie klienta līguma parakstīšanai, dokumentu nodošanai utt. 
  • Darījuma apstrādes komisija saskaņa ar cenrādi, ja maksājums par ceļojumu tiek veikts Aģentūras interneta vietnē. Komisijas apmērs tiek apspoguļots maksājuma posmā, tas ir atkarīgs no izvēlētā maksājuma veida un var būt fiksēts vai izteikts procentos no maksājuma summas.

 

Pieraksties mūsu jaunumiem:
Seko mums: Facebook Linked In В контакте

Sazinies ar mums
Drošības kods
No 2021. gada 1. oktobra ieceļošanai Apvienotajā Karalistē ES pilsoņiem tiek atzīta tikai pase, ID kartes vairs netiks atzītas par derīgu ceļošanas dokumentu. Vairāk informācijas lūdzam skatīt mūsu vietnes ziņās.